ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik

- Dini Akademi.com, üyelerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmetleri sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü¸ bilgileri toplamaktadır. Üyelerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için diniakademi.com, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır.

- Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, sunulan raporlarımızı okuyabilir ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

- Size özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

-Sitemizdeki bilgiler, yürürlükteki mevzuatlara uygun sekilde hazırlanmış olup mevzuat ve uygulamada olabilecek değişiklikler söz konusu bilgilerin doğruluğunu etkileyebilecektir.

-Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan diniakademi.com sorumlu değildir.

- diniakademi.com üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Dini Akademi.com, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü¸ zararlara karşı Dini Akademi.com tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

-Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Dini Akademi.com'a aittir. Sitemizin içerdigi bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları kurumumuzda saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden kurumun yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

-Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler Dini Akademi.com tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu tablolara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayi Dini Akademi.com sorumlu değildir.

-Dini Akademi.com'u temsil eden bu sayfaya ve/veya Dini Akademi.com internet sitesinin herhangi bir sayfas˝na girerek, yukar˝da bulunan koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.

Güvenlik

- Dini Akademi.com sitesinde bulunan SSL sertifikası ile bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği sağlanmaktadır.

- Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 3D güvenli ödeme yöntemini kullanarak kart bilgilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

- şifrenizi internette başka yerde kullanmayın ve asla başkalarıyla paylaşmayın.

- Kolay tahmin edilebilecek bir şifre (adınız veya yaygın kelimeler) kullanmayın.

- Güvenliğinden emin olmadığınız alanlardan (internet cafe vb.) veya 3. kişilere ait bilgisayarlardan giriş yapmayınız.

- Başkalarıyla paylaştığınız bir bilgisayarı kullandıktan sonra hesabınızdan çıkış yapınız.