Sık Sorulan Sorular

Üye Olmak için Tıklayın Açılan sayfadaki formda yer alan bilgi bölümlerini eksiksiz ve doğru bir biçimde dolduruğunuzdan emin olduktan sonra “Üyelik Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum” seçeneğini işaretleyin. Üye Ol butonuna tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Şifremi Unuttum linkine tıklayın. Açılan sayfaya üye olduğunuz E-Posta adresinizi yazarak KURTARMA butonuna tıklayın. Yeni Şifre tanımlayabileceğiniz bir link’in E-Posta olarak size gönderilecektir. Bu link aracılığı ile Yeni Şifre oluşturabilirsiniz.

Şifremi Unuttum linkine tıklayın ve yeni bir şifre oluşturun. Yeni şifre talep ettiğiniz halde E-Posta gelmiyor veya yeni şifrenizle de giriş yapamıyorsanız Çağrı Merkezini 0850 304 0544 arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Kayıt olmak istediğiniz Eğitim Programı'na diniakademi.com İnternet Sitesinden veya Çağrı Merkezini 0850 304 0544 arayarak Eğitim Uzmanlarımız aracılığıyla da kayıt olabilirsiniz.

CANLI veya VİDEO eğitimlere internet erişimi olan her yerden telefon, tablet veya bilgisayar ile katılabilirsiniz.

Kayıt olduğunuz anda hesabınıza eklenen video eğitimler ile zaman kaybetmeden sınava hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle zorlandığınız ya da eksik olduğunuzu düşündüğünüz tüm konuları canlı dersleriniz başlayana kadar tekrar etmenizi tavsiye ederiz.

Dini Akademi Eğitmen Kadrosu; alanında uzman eğitim kurumlarında yıllarca tecrübe edinmiş, memnuniyeti ve başarı oranları oldukça yüksek eğitmenlerden oluşmaktadır.

Dini Akademi eğitimlerinden faydalanmak için herhangi bir ek kuruluma veya cihaza gerek yoktur. Ancak daha kaliteli eğitim deneyimi elde etmek için ÜCRETSİZ olan ve sadece 1 kez bilgisayarınıza yüklenmesi yeterli olan Adobe Connect eklentisini cihazınıza yüklemenizi tavsiye ederiz. Her türlü teknik problem karşısında sistem yöneticilerimizden 7 gün destek alabilirsiniz. Çağrı Merkezini 0850 304 0544 arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Satın aldığınız Canlı Ders ürünü, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde diniakademi.com adresine başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Ürün Bedelinin %15’i + (Ürün Bedeli / Toplam Ders Saati) * İşlenilen Ders Saati kadar ücretin iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır. Satın aldığınız Video Ders ürünü için iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Kampanyalı Dönemde kayıt olunan eğitim programlarında iade koşulları geçerli değildir.

Dini Akademi 01.08.2018(1 Ağustos Çarşamba)günü hizmet vermeye başlamıştır.

Ülkemizde Dini Derslere ciddi anlamda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç doğrultusunda Dini Akademi olarak bizim hedefimiz daha profesyonel ve tatmin edici dersler hazırlamaktır. Kazanılan gelirler ile ileride alanında yetenekli, öğretmeye hevesli öğrencileri, hocaları da bu kadroya dahil etmek hedeflenmektedir.

Dini Akademi uzaktan eğitim sistemi online sınıflara öğretmen ve öğrencilerin katılmasıyla yürümektedir. Online sınıflar adobe connect adlı program ile gerçekleşmektedir. Bu programın bilgisayar,taplet veya telefonunuzda kurulu olmasıyal birlikte sisteme kayıt olmuşsanız kullanıcı bilgilerinizle birlikte giriş gerçekleştirebilirsiniz.