KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Evrensel ve Milli değerler ışığında geleceğe güvenle bakabilen, mesleki, eğitsel ve kişisel sosyal alanlarda başarıyı hedefleyenlere, sahip olunması gereken niteliklerin kapısını açmak, bireyleri dönüşüm ve gelişim fırsatları ile buluşturmak.

Talepleri, uzaktan eğitimin sağladığı avantajlarla buluşturarak maliyeti ve zaman yitimini en aza indirmek, alanında uzman öğretmen ve akademisyenleri ilgililerle buluşturmak.

VİZYONUMUZ

İş ve kariyer planları ekseninde ihtiyaç duyulan bilginin elde edilmesi ve sürekli yenilenmesine ayak uydurmak için online eğitimlere verilen önem giderek artmaktadır. Kariyer planlarınıza ilişkin donanımı hızlıca kazanabilmeniz için Dini Akademi Uzaktan Eğitim Kursları olarak;

Online eğitimle, çağdaş eğitim kurumlarına erişimin önündeki fiziki engelleri kaldırmak. Evinin yakınındaki kursa bile gidecek zaman bulamayanlar için zaman mekan birlikteliğini kişiye ait kılmak. İnsanların ihtiyaç duydukları eğitimleri kendilerine uygun bir vakitte özel ders konforunda almalarını sağlamak için, Eğitim ve teknoloji çözümleriyle Türkiye’nin saygın ve güvenilir bir kuruluşu olayı hedefliyoruz.

Eğitmenlerimiz

Dini Akademi Kurumu Bünyesinde Eğitim Veren Kadromuz

EĞİTMENİMİZ OLUN!
noimage

Betül Sevda Arslan

Tashih-i Huruf Bayan Eğitmeni
omer_faruk_guney

Ömer Faruk Güney

Cami Musikisi Eğitmeni
nurettin_gültekin,

Nurettin Gültekin

DHBT Eğitmeni
mehmet şimşek

Mehmet Şimşek

Tashih-i Huruf Eğitmeni
noimage

Eyüp Beyati

Arapça Eğitmeni